برگزاری جشنواره مهارت های هنری فرصتی برای رشد مهارت های شهروندی، خود باوری، خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی هنرجویان است

برگزاری جشنواره مهارت های هنری فرصتی برای رشد مهارت های شهروندی، خود باوری، خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی هنرجویان است

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی در متن پیام « مجتبی حیدری» معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان مرکزی آمده است:

در عصر حاضر برنامه های درسی در هرجامعه ای مسئولیت آماده سازی یادگیرندگان را برای رویارویی با تغییر و تحولات دنیای امروز برعهده دارد. صاحب نظران علم برنامه ریزی درسی برای تحقق این رسالت برنامه درسی به فعالیت های مکمل و فوق برنامه توجه ویژه ای دارند. طراحی و اجرای مسابقات و جشنواره ها نمونه های بارزی از مکمل ها محسوب می شوند.

جشنواره مهارت های هنری بعنوان یک برنامه مکمل که معطوف به شایستگی های فنی و غیر فنی است، موجب می شود، علاوه بر توانایی هنرجویان در شایستگی های فنی؛ مهارت های شهروندی، خود باوری، خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی هنرجویان نیز رشد و توسعه یابد، و مفاهیمی مانند ایمنی و بهداشت، مدیریت زمان، اخلاق حرفه ای و حفظ محیط زیست در آنان تکوین یابد.

بسیار خرسندیم در سالی که توسط مقام معظم رهبری مزین به« حمایت از کالای ایرانی» می باشد، استان مرکزی افتخار میزبانی جشنواره مهارت های هنری هنرستان های سراسر کشور را عهده دار است. ضمن تشکر از حسن توجه و حمایت های معاونت محترم آموزش متوسطه جناب آقای مهندس زرافشان و اعتماد مدیرکل محترم دفتر کاردانش جناب آقای مهندس آذرکیش به آموزش و پرورش استان و قدردانی از زحمات بی شائبه تمامی همکارانم در کمیته های مختلف جشنواره، امیدوارم میزبانی شایسته برای تمامی شرکت کنندگان عزیز در این رخداد علمی باشیم.

 

حیدری

                                              معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان مرکزی
تعداد بازدید : 127
زمان انتشار : 1397/04/22

همه حقوق برای دبیرخانه نرم افزاری جشنواره مهارتهای هنری کاردانش - اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی - محفوظ می باشد. ©
1397