منتخبین نهایی جشنواره مهارت های هنری شاخه کاردانش کشور، مشخص شدند

منتخبین نهایی جشنواره مهارت های هنری شاخه کاردانش کشور، مشخص شدند

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، مرحله نهایی از این جشنواره که با رقابت 76 هنرجوی منتخب از 22 استان کشور همراه بود .

در این جشنواره هنرجویان در 11 گرایش هنری شامل، طراحی نقوش سنتی، طراحی عمومی، عکاسی، چاپ باتیک، مشبک کاری، چرم، فرش، طلا و جواهر سازی، گرافیک، پوشاک و پاپیه ماشه با یکدیگر به رقابت پرداختند.

نفرات برتر این جشنواره بدین شرح می باشند:

رتبه های اول دوازدهمین جشنواره مهارت های هنری شاخه کاردانش کشور:

  • فاطمه فنایی از استان خراسان جنوبی در رشته ی پاپیه ماشه
  • فهمیه باقری از استان آذربایجان شرقی در رشته ی پوشاک
  • مهدیه کیامقدم از استان البرز در رشته چاپ باتیک
  • نرجس سادات مظفری از استان قم در رشته ی چرم
  • سحر سادات علائی موسوی از شهر تهران در رشته ی طراحی عمومی
  • زهرا تقی پور از استان خراسان رضوی در رشته ی طراحی نقوش سنتی
  • مهسا امانی از استان خراسان شمالی در رشته ی طلا و جواهر سازی
  • غزاله ترابی از استان خراسان رضوی در رشته ی طلا و جواهر سازی
  • مروارید طهماسبی از استان فارس در رشته ی عکاسی
  • مریم پور اسمعیل از استان کهگیلویه و بویراحمد در رشته ی گرافیک
  • فاطمه دهقان بنادکی از استان البرز در رشته ی  مشبک کاری
  • فاطمه حیدری از استان خراسان رضوی در رشته ی هنر فرش
  • مینا ضیاء از استان خراسان جنوبی در رشته هنر فرش

 

رتبه های دوم دوازدهمین جشنواره مهارت های هنری شاخه کاردانش کشور:

  • مهدیه قمر چهره از استان  البرز در رشته ی پاپیه ماشه
  • عاطفه جلالی سنگانی از استان خراسان رضوی در رشته ی پوشاک
  • فاطمه گروسی از استان قزوین در رشته ی پوشاک
  •  شیوا علیزاده از شهرستان های تهران در رشته چاپ باتیک
  • مبینا ناصری قره لو از شهرستان های تهران در رشته ی چرم
  • زینب نادری نوبندگانی از استان اصفهان در رشته ی طراحی عمومی
  • زهرا تاجمیر ریاحی از استان اصفهان در رشته ی طراحی نقوش سنتی
  • جواد عبادی از استان البرز در رشته ی طلا و جواهر سازی
  • نیوشا کشاورز حدادها از استان البرز در رشته ی عکاسی
  • فاطمه بقایی از استان خراسان رضوی در رشته ی گرافیک
  • فرنوش فتحی از شهرستان های تهران در رشته ی  مشبک کاری
  • مهتاب توده کشت از شهر تهران در رشته ی هنر فرش

 

رتبه های سوم دوازدهمین جشنواره مهارت های هنری شاخه کاردانش کشور:

  • رقیه صلاحی از استان آذربایجان غربی در رشته ی پاپیه ماشه
  • فاطمه عرب مومنی محمد آبادی از استان اصفهان در رشته ی پوشاک
  • زهرا بدرقه از استان خراسان رضوی در رشته ی چاپ باتیک
  • مرتضی وهاب پور از استان خراسان رضوی در رشته ی چرم
  • طیبه افشون از استان فارس در رشته ی طراحی عمومی
  • مهلا نظام طلا از استان خراسان رضوی در رشته ی طراحی عمومی
  • زینب رفیع زاده سندی از شهر تهران  در رشته ی طراحی نقوش سنتی
  • متین عبدالرحمانی از استان همدان  در رشته ی طلا و جواهر سازی
  • زهرا هوشمند از استان قم در رشته ی عکاسی
  • سیده فاطمه زارع از استان فارس در رشته ی گرافیک
  • عارف بارقه محلی از استان مازندران در رشته ی  مشبک کاری
  • آنیتا واقفی از شهر تهران  در رشته ی هنر فرش
  • آیدا عسکری از استان اصفهان در رشته ی هنر فرش

منتخب دبیر جشنواره :

  • محمد سلیمانی جمادی از استان اردبیل در رشته ی طلا و جواهر سازی



تعداد بازدید : 236
زمان انتشار : 1397/04/25

همه حقوق برای دبیرخانه نرم افزاری جشنواره مهارتهای هنری کاردانش - اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی - محفوظ می باشد. ©
1397